banner23

banner24

SavunmaTR haberleri SQUID'da yerini aldı

Okuyucularına daha geniş bir yelpazeden ulaşmaya çalışan SavunmaTR, SQUID ile yeni bir iş birliğine gitti.

Genel 16.11.2020, 13:07
SavunmaTR haberleri SQUID'da yerini aldı

Her geçen gün yaptığı haber ve röportajlarla çıtasını bir üst seviyeye çıkaran SavunmaTR, bir haber platformuyla daha iş birliği yaptı.

Çok kısa sürede başarılı işlere imza atan SavunmaTR, yaptığı haberlerle dikkat çekmeye devam ediyor. SavunmaTR'nin Savunma Sanayii, Teknoloji, Siber Güvenlik, Gündem, Ekonomi ve Eğitim kategorilerindeki haberler artık SQUID Haber Platformu'nda yerini alacak.

Önemli kaynakların haberlerini tek çatı altında toplayan SQUID Haber Platformu, SavunmaTR haberlerine de bundan sonra haber havuzunda yer verecek. Kurulduğu günden bu yana toplamda 4 ayı geride bırakan SavunmaTR, gerek internet sitesi gerek sosyal medya platformları ve gerekse mobil uygulamalarda yerini almasıyla dijital alanda büyümesini sürdürüyor.

SavunmaTR yaptığı bu iş birliği ile birlikte okuyucularının haberlere ulaşma alanını genişletti. Okuyucular, SQUID uygulamasını uygulama mağazalarından indirip, 'Başlıca Haberler' bölümünden SavunmaTR haberlerine ulaşabilecek. Ayrıca SavunmaTR okuyucuları teknoloji, siber güvenlik, eğitim ve sağlık bölümlerindeki haberleri ilgi alanlarına göre akışına dahil edebilecek.

banner34