banner23

banner24

ASELSAN, "Su Lideri" unvanını kazandı

ASELSAN, dünyanın en prestijli çevre projelerinden CDP Su Raporlaması'nda "Su Lideri" unvanı alarak, sürdürülebilirlik alanında dünya liderleri arasında yerini aldı.

GÜNDEM 27.12.2021, 17:01
ASELSAN, "Su Lideri" unvanını kazandı

ASELSAN, teknolojik başarılarının yanı sıra Türkiye'nin sürdürülebilir geleceğine de hizmet edecek.

Türkiye'nin öncü savunma şirketlerinden ASELSAN, dünyanın en prestijli çevre projelerinden CDP Su Raporlaması'nda "Su Lideri" unvanı alarak, sürdürülebilirlik alanında dünya liderleri arasında yerini aldı.

Savunma ve teknoloji alanında adını sıkça duyuran ASELSAN, kazandığı bu unvan ile sürdürülebilirlik alanında da ismini duyarmayı başardı.

ASELSAN, elde ettiği bu başarıyı resmi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla duyurdu.

ASELSAN tarafından yapılan paylaşımda, "Su kaynaklarımızın hayatımızdaki ve geleceğimizdeki öneminin farkındalığıyla projelerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Dünyanın en prestijli çevre projelerinden CDP Su Raporlaması'nda "Su Lideri" unvanı alarak, sürdürülebilirlik alanında dünya liderleri arasında yerimizi aldık." ifadelerine yer verildi.

ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof Dr. Haluk Görgün de konu ile ilgili bir paylaşımda bulundu.

Prof Dr. Haluk Görgün tarafından yapılan paylaşımda, "Teknolojik başarılarımız yetmez! Ülkemizin yarınları için buradayız. ASELSAN, kazandığı "Su Lideri" unvanıyla Türkiye'nin sürdürülebilir geleceğine de hizmet edecek. Yarınlar için bugünden!" ifadeleri kullanıldı.

banner34