banner23

banner26

banner24

banner25

Temel Kotil'den sevindirici haber geldi

Kovid-19 testi pozitif çıkan Türk Havacılık ve Uzay Sanayi (TUSAŞ) Genel Müdürü Prof. Dr. Temel Kotil, sağlığına kavuşmasının müjdesini sosyal medya hesabı üzerinden verdi.

GÜNDEM 15.09.2020, 13:47
Temel Kotil'den sevindirici haber geldi
banner34

TUSAŞ Genel Müdürü Prof. Dr. Temel Kotil, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden Kovid-19 testinin pozitif çıktığını takipçileriyle paylaşmıştı. Koronavirüse yakalanan Kotil, solunum yollarında yaşadığı problem nedeniyle yoğun bakıma alınmıştı. Bu yaşananların ardından Temel Kotil için dualarını eksik etmeyen sevenlerine iyi bir haber geldi.

Sosyal medya hesabı üzerinden sevindirici haberi veren Kotil, sağlığına kavuştuğunu duyurdu. Kotil, yaptığı açıklamada "Değerli dostlarım, bir süredir devam eden tedavim, sizlerin duaları ve sağlık çalışanlarımızın gayretleriyle tamamlandı ve sağlığıma kavuştum.Bu süreçte desteklerini esirgemeyerek gücüme güç katan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay'a, Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca'ya, Savunma Sanayii Başkanımız Sayın Prof Dr, İsmail Demir'e, sağlığımla yakından ilgilenen diğer tüm devlet yöneticilerimize ve tüm sağlık çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum. 

Ara verdiğim görevime en kısa süre içerisine geri dönerek başta Milli Muharip Uçak olmak üzere tüm projelerimizi tamamlamak ve tüm dünyaya tanıtmak için büyük TUSAŞ ailesiyle birlikte kaldığımız yerden canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Dualarını benden esirgemeyen herkese teşekkürlerimi sunarken, hastalarımıza şifa, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum. Bir an önce güzel ve sağlıklı günlere yeniden kavuşmamız dileklerimle." ifadelerini kullandı.

21°
açık