banner23

banner24

Zeytin Dalı bölgesinde 3 asker şehit oldu

Milli Savunma Bakanlığı Zeytin Dalı Harekatı bölgesinde yaşanan saldırıda 3 askerin şehit olduğunu duyurdu.

GÜNDEM 04.06.2021, 09:30
Zeytin Dalı bölgesinde 3 asker şehit oldu

Zeytin Dalı Harekatı bölgesinden bir şehit haberi daha geldi.

3 Haziran 2021 tarihinde Zeytin Dalı Harekâtı bölgesinde teröristler tarafından yapılan roketatarlı saldırıda P. Uzm. Çvş. Şahin Sarılmaz, Ulş.Uzm. Çvş. Necati Yatkak, Ulş.Uzm. Çvş. Halit Altun şehit oldu. 

Saldırı sonrası 3 askerin şehit olduğunu Milli Savunma Bakanlığı duyurdu. Bakanlık, resmî Twitter hesabından, "Zeytin Dalı Harekât bölgesinde 03 Haziran 2021 tarihinde, teröristlerce yapılan roketatarlı saldırıda bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş bir kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralı personelimize de acil şifalar dileriz." ifadelerine yer verdi.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ise yayınladığı taziye mesajında, "Kahraman silah arkadaşlarımız 3 Haziran 2021 tarihinde şehit olmuşlardır. Kahraman şehitlerimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah'tan rahmet; kederli ailelerine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim" ifadelerini kullandı.

banner34