banner23

banner26

banner24

banner25

“7. Uluslararası Yeni Nesil Milli Savunma Projeleri ve Sektör İlişkileri Konferansı” yaklaşıyor

Savunma sanayii öncülerini bir araya getirecek olan 7. Uluslararası Yeni Nesil Milli Savunma Projeleri ve Sektör İlişkileri Konferansı, 3 Haziran 2021 tarihinde Sheraton Ankara Hotel & Conventıon Center’da gerçekleşecek.

SAVUNMA SANAYİİ 29.05.2021, 14:42
“7. Uluslararası Yeni Nesil Milli Savunma Projeleri ve Sektör İlişkileri Konferansı” yaklaşıyor
banner34

SavunmaTR’nin medya sponsoru olduğu Uluslararası Yeni Nesil Milli Savunma Projeleri ve Sektör İlişkileri Konferansı’nın 7’ncisi, yerli ve yabancı savunma sanayii şirketlerinin önde gelen temsilcilerinin katılımıyla 3 Haziran’da Sheraton Ankara Hotel & Conventıon Center’da gerçekleşecek.

Savunma sanayii projelerinin ve sektöre dair konuların ele alınacağı konferansta bildirilerini sunacak isimler arasında Fahrettin ÖZTÜRK, Serhat Gençoğlu, Serdar Bayar, Ahmet Hamdi Atalay, Hikmet Aybar, Lokman Kuzu, Oktay İnce, Selman Demirel gibi Türk savunma sanayiinin önde gelen şirketlerinin bilinen simaları bulunuyor.

Konferansa; Türkiye’den ASELSAN, ASFAT, MKEK, PAVOTEK, STM ve TÜRKSAT gibi Türk savunma sanayii ve teknoloji şirketlerinin temsilcilerinin yanı sıra MSB ve SSB’nin de temsilcileri katılacak.

24°
açık