banner23

banner26

banner24

Adım Adım Kariyer Zirvesi'nde savunma sanayii etkinliği

Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fikir ve Hamle Topluluğu'nun düzenlendiği "Adım Adım Kariyer" etkinliğinde savunma sanayii sektöründe kariyer fırsatları konusu ele alınacak.

SAVUNMA SANAYİİ 18.06.2021, 15:38
Adım Adım Kariyer Zirvesi'nde savunma sanayii etkinliği
banner34

Milli ve yerli üretimin arttığı Türk savunma sanayiinde kariyer fırsatları programlarına ilgi ve etkinlikler her geçen gün giderek artıyor.

Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fikir ve Hamle Topluluğu, bu sene "Adım Adım Kariyer" etkinliğinin 2. gününde savunma sanayiinde kariyer fırsatlarını ele alan bir etkinlik hazırladı.

19 Haziran Cumartesi Günü saat 11:00'da başlayacak olan programın konukları SavunmaTR Genel Yayın Yönetmeni Emrullah Taş ve TR Eğitim ve Teknoloji A.Ş. İK Lideri Fatih Mahmut Bilici olacak. Dokuz Eylül Üniversitesi Fikir ve Hamle Topluluğu tarafından gerçekleştirilecek olan online zirve Zoom üzerinden yapılacak.

150 kişi ile sınırlandırılan programa şu başvuru linkinden ulaşabilirsiniz; https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeRgrlV8w-Fhvkky1_TFaCxjtA7EQSRwKMzgj3TDYEMU5AQxQ/viewform

23°
açık