banner23

banner24

ASELSAN’a bir ödül daha

ASELSAN; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Sürdürülebilir Üretim ve Tüketim Derneği'nin ortaklaşa düzenlediği zirvede iklim yönetimi çalışmalarıyla ödüle layık görüldü.

SAVUNMA SANAYİİ 29.09.2021, 18:40
ASELSAN’a bir ödül daha

Uluslararası arenada hedeflediği noktaya gelmek için büyük bir istikrar ve azimle çalışmalarını sürdüren ASELSAN, bir ödülün daha sahibi oldu.

ASELSAN’a ödülü İstanbul Karbon e-Zirvesinde verildi. “Sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir teknoloji firması olmak” vizyonunu benimseyen ASELSAN, sürdürülebilirlik çalışmalarının bir kez daha meyvesini topladı.     

7’nci Karbon Zirvesi ve ödül töreni, pandemi nedeniyle online platformda gerçekleştirildi. ASELSAN, “Değer zincirimiz ile iklim değişikliğinde gücümüz bir”, “Sıfır atık ile geleceğe değer kattık” ve “ASELSAN çevresel dönüşüm süreci” isimli üç farklı projesi ile zirvede yer aldı.

Ödül töreninde ASELSAN’ın iklim değişikliğinde de değer zincirine önderlik etme amacının ön plana çıktığı ve her üç projenin de başarılı olduğu vurgulandı. ASELSAN’ın Entegre Yönetim Sistemleri Politikası kapsamında iklim değişikliği ile mücadele kültürü oluşturma çalışmaları, düzenlenen törenle ödüllendirildi.

banner34