banner23

banner26

banner24

banner25

BAYKAR "Karabağ Nişanı" ile onurlandırıldı

BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bayraktar, Genel Müdürü Haluk Bayraktar ve Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar; Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev tarafından "Karabağ Nişanı"na layık görüldü.

SAVUNMA SANAYİİ 01.04.2021, 13:47
BAYKAR "Karabağ Nişanı" ile onurlandırıldı
banner34

Azerbaycan Devlet Başkanı İlham Aliyev, Karabağ Savaşı'nın bir Azerbaycan zaferi olarak sonuçlanmasında büyük paya sahip SİHA'ların mimarı; BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bayraktar, Genel Müdürü Haluk Bayraktar ve Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar'ı "Karabağ Nişanı"yla onurlandırdı.

ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Görgün'le birlikte İlham Aliyev'in makamında ağırlanan Selçuk Bayraktar, İlham Aliyev tarafından verilen "Karabağ Nişanı" ile onurlandırıldıklarını resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Bayraktar paylaşımında, "Babam Özdemir Bayraktar ve ağabeyim Haluk Bayraktar ile birlikte Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev tarafından Karabağ Nişanı'na layık görülmekten dolayı büyük şeref ve onur duyduk. #TekMilletİkiDevlet'in ortak geleceği için çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

BAYKAR'ın Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bayraktar, Genel Müdürü Haluk Bayraktar ve Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar'ın "Karabağ Nişanı" aldıkIarı, BAYKAR resmi Twitter hesabından ise şu şekilde paylaşıldı: "Şeref ve onur duyduk! Yönetim Kurulu Başkanımız Özdemir Bayraktar, Genel Müdürümüz Haluk Bayraktar ve Teknoloji Liderimiz Selçuk Bayraktar, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev tarafından Karabağ Nişanı'na layık görüldü. #TekMilletİkiDevlet"

Türkiye'nin gururu BAYKAR'ın Teknoloji lideri Selçuk Bayraktar'ın "Karabağ Nişanı" alması sosyal medyada büyük takdir gördü.

13°
parçalı bulutlu