banner23

banner26

banner24

banner25

En İyi Savunma Sanayii Kara Araçları Üreticisi ödülü FNSS’ye gitti

Ege Kalkınma Derneği tarafından verilen “En İyi Savunma Sanayii Kara Araçları Üreticisi” ödülüne FNSS Savunma layık görüldü.

SAVUNMA SANAYİİ 13.10.2021, 17:09
En İyi Savunma Sanayii Kara Araçları Üreticisi ödülü FNSS’ye gitti
banner34

Türk savunma sanayiinin en önemli kara aracı üreticilerinden olan FNSS Savunma Sistemleri ödüllere doymuyor.

2020 yılında Defense News Top 100 listesine giren ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ihtiyaçlarına yönelik motorize ve mekanize ürünler üreten FNSS Savunma, Ege Kalkınma Derneği’nin iş dünyasından isimlerin, akademisyenlerin ve üniversite öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirdiği online anket ve Hakem Heyeti değerlendirmesi sonucunda “En İyi Savunma Sanayii Kara Araçları Üreticisi” ödülüne layık görüldü.

FNSS Savunma resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, “FNSS, Ege Kalkınma Derneği’nin iş dünyasından isimlerin, akademisyenlerin ve üniversite öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirdiği online anket ve Hakem Heyeti değerlendirmesi sonucunda “En İyi Savunma Sanayii Kara Araçları Üreticisi” ödülüne layık görüldü.” ifadelerine yer verildi.

PARS, KAPLAN, Gölge Süvari, ZAHA ve SAMUR gibi taktik seviyede Türk Silahlı Kuvvetleri’ne yardımcı olan sistemler üreten FNSS’nin aldığı yeni ödül savunma sanayii takipçileri tarafından taktir gördü.

18°
açık