banner23

banner26

banner24

banner25

HAVELSAN 39 yaşında

Türkiye'nin teknolojik bağımsızlığı ve güvenliği için çalışan; savunma, bilişim ve enerji alanlarında güvenilir ürünler ortaya koyan ve Türk ordusunun hizmetine sunan HAVELSAN'ın kuruluşunun üzerinden 39 yıl geçti.

SAVUNMA SANAYİİ 13.07.2021, 09:37
HAVELSAN 39 yaşında
banner34

Savunma, güvenlik ve bilişim alanlarında; ileri teknolojiye dayalı yazılım, yoğun özgün çözüm ve ürünlere sahip, alanında ulusal ve uluslararası lider sistem entegratörü firması olan HAVELSAN 39 yaşında.

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’nın bir şirketi olarak 1982 yılında kurulan HAVELSAN; Türk ordusuna sunduğu hizmetin ve dünya ile yarışan ürünler ürütmesinin üzerinden 39 yıl geçtiğini resmî Twitter hesabı üzerinden duyurdu. HAVELSAN resmî Twitter hesabı üzerinden yaptığı videolu bir paylaşımla, "Yüreği gerçek vatan aşkıyla çarpan isimsiz kahramanların yuvasıyız. 39 yıldır ve nice 39 yıllarda Aziz Milletimiz için buradayız!" ifadelerine yer verdi.

HAVELSAN, kızışan küresel savunma sanayii rekabetinde etkin ve güvenilir ürünler üretirken bir dünya markası ve her daim milletimizin yanında olmak için emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

22°
parçalı az bulutlu