banner23

banner24

İsmail Demir uluslararası görüşmelerini sürdürüyor

Savunma Sanayi Başkanı İsmail Demir, Güney Sudan Savunma Bakanı'nın ardından Belarus Savunma Sanayii Devlet Bakanı Dimitry Pantus ve Pakistan Stratejik Planlama Başkanı Korgeneral Nadeem Zaki Manj ile de müstakilen bir araya geldi.

SAVUNMA SANAYİİ 18.08.2021, 11:49
İsmail Demir uluslararası görüşmelerini sürdürüyor
banner46

Merakla beklenen 15'inci Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı IDEF'21, farklı ülkelerden gelen ziyaretçilere ev sahipliği yapıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın teşrifleriyle 17 Ağustos'ta açılışı yapılan fuarda; ziyaretler, görüşmeler ve anlaşmalar olanca hızıyla devam ediyor. Farklı bir çok ülkeden kurum ve bakanlık düzeyindeki temsilcilerle yapılan görüşmelere yenileri daha ekleniyor.

Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, Güney Sudan Savunma Bakanı Angelina Jany Tenyile görüşmesinin ardından Belarus Savunma Sanayii Devlet Bakanı Dimitry Pantus ve Pakistan Stratejik Planlama Başkanı Korgeneral Nadeem Zaki Manj ile de bir görüşme gerçekleştirdi.

SSB'nin resmî Twitter hesabı üzerinden yapılan görüşmelere dair paylaşımlar yapıldı. İsmail Demir'in Belarus Savunma Sanayii Devlet Bakanı Dimitry Pantus ile görüşmesi resmî Twitter hesabı üzerinden şu şekilde duyuruldu:

"Başkanımız İsmail Demir, IDEF’21 kapsamında Belarus Savunma Sanayii Devlet Bakanı Dimitry Pantus ile görüşme gerçekleştirdi."

İsmail Demir'in Pakistan Stratejik Planlama Başkanı Korgeneral Nadeem Zaki Manj ile görüşmesi de resmî Twitter hesabı üzerinden paylaşıldı. Paylaşımda, "Başkanımız İsmail Demir, IDEF’21 kapsamında Pakistan Stratejik Planlama Başkanı Korgeneral Nadeem Zaki Manj ile görüşme gerçekleştirdi." ifadelerine yer verildi.

İsmail Demir'in Belarus Savunma Sanayii Devlet Bakanı Dimitry Pantus ve Pakistan Stratejik Planlama Başkanı Korgeneral Nadeem Zaki Manj ile yaptığı görüşmelerin içeriğine dair herhangi bir detay paylaşılmadı.

banner34
19°
az bulutlu