banner23

banner26

banner24

banner25

İsmail Demir'in Savunma Sanayii Buluşmaları Programı devam ediyor

Savunma Sanayii Buluşmaları Programı kapsamında çok sayıda adrese ziyaretlerini sürdüren Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir ve beraberindeki heyet, son olarak Adana Valiliği'ni ziyaret etti.

SAVUNMA SANAYİİ 26.10.2021, 10:55
İsmail Demir'in Savunma Sanayii Buluşmaları Programı devam ediyor
banner34

Savunma Sanayii Buluşmaları rüzgarı Türkiye'nin güneyinde esmeye devam ediyor.

Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir ve beraberindeki heyetin Savunma Sanayii Buluşmaları kapsamında düzenledikleri ziyaretin son durağı Adana oldu.

Adana Valisi Süleyman Elban’ı makamında ziyaret eden İsmail Demir, bu ziyareti resmî Twitter hesabından duyurdu. Demir, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, "Savunma Sanayii Buluşmaları Programımıza Adana’da devam ediyoruz. Adana Valimiz Sn. Süleyman Elban’ı, beraberimizdeki heyetle makamında ziyaret ettik. Kendilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim." ifadelerine yer verdi.

İsmail Demir ve beraberindeki heyet dün de Mersin'deki savunma sanayii temsilcilerini ziyaret etmişti. Bu ziyaret Türk savunma sanayii açısından önemli bir anlaşmanın yapılamasına vesile olmuş ve Savunma Sanayii Başkanlığı ile Koluman Otomotiv arasında 8x8 Tekerlekli Konteyner Taşıyıcı Araç (Drops) Projesi için bir imza töreni düzenlenmişti.

İsmail Demir'in Adana ziyaretinden de yeni anlaşmaların olabileceği değerlendiriliyor.

26°
az bulutlu