banner23

banner26

banner24

banner25

IWI, çok yönlü koruyucu elbisesini tanıtacak

İsrail merkezli silah ve zırh üreticisi Israel Weapons Industries (IWI), kendi tasarımı olan GAL çok yönlü koruyucu elbiseyi tanıtacak.

SAVUNMA SANAYİİ 22.10.2021, 14:11
IWI, çok yönlü koruyucu elbisesini tanıtacak
banner34

Zırhlı elbiseler, geleceğin asker tipine yön verebilir.

Israel Defense'in haberine göre SK Group'un bir kolu olan ve kolluk kuvvetleri için silah üreten Israel Weapons Industries (IWI), GAL çok yönlü koruyucu elbiseyi tanıtacak.

Şirketin açıklamasına göre koruyucu elbise kamu düzenini koruyan kolluk kuvvetlerinin daha rahat hareket edebileceği şekilde tasarlandı.

Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ronen Hamudot GAL koruyucu elbise ile ilgili olarak, ''Geçtiğimiz yıl, çeşitli görevler ve durumsal değişiklikler karşısında güvenlik güçleri için çözüm sağlayan profesyonel bir kişisel koruma sistemine duyulan ihtiyacın arttığına tanık olduk. Farklı seviyelerde koruma sağlayan ve gizli görevler, arama ve tutuklama görevleri, göstericilerin dağıtılması ve daha fazlasını ele alan bir elbise geliştirdik.'' ifadelerini kullandı.

Giyilmesi kolay ve esnek olan GAL, vücuda yönelik darbeleri emer ve azaltır. 4,4 kg ağırlığındaki giysi, kolları, bacakları, gögüs kafesini önemli ölçüde koruyor.

25°
açık