banner23

banner26

banner24

banner25

Kilitli Kart Tutucu ürünü millileşti

Yurt dışından yüksek maliyetlerle alınan Kilitli Kart Tutucu ürünü millileşti. Kilitli Kart Tutucu ürünü Harp Savunma firması tarafından millileştirildi.

SAVUNMA SANAYİİ 07.09.2020, 10:05
Kilitli Kart Tutucu ürünü millileşti
banner34

Her geçen gün savunma sanayii alanında yurt dışına olan bağımlılığı azaltan Türkiye, yeni bir ürünü daha millileştirdi. Savunma sanayii alanında başarılı işlere imza atmaya devam eden Türkiye, Kilitli Kart Tutucu ürünü için artık yurt dışına gebe kalmayacak.

ASELSAN resmi sosyal medya hesabından verilen müjde de "Millileştirme çalışmalarımız iş ortaklarımız ile beraber ara vermeden devam ediyor. İhracat lisansına tabi ve yurt dışından yüksek miktarlarda alımını yaptığımız “Kilitli Kart Tutucu”, #HarpSavunma firması üzerinden millileştirildi." ifadeleri yer aldı.

ASELSAN resmi sosyal medyasında yer alan bu ifadelerin ardından ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Haluk Görgün, ASELSAN'ın tedarikçileriyle olan birlikteliğine vurgu yaptı.

"İyi ki varsınız!"

ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Haluk Görgün, Sosyal medya hesabından şu ifadeleri kaydetti:

"Tedarikçilerimizle güç birliği, hedef birliği ve gönül birliği ile millileştirme çalışmalarımız kesintisiz devam ediyor. İyi ki varsınız!" 

23°
açık