banner23

banner26

banner24

SAHA MBA 27 Eylül’de başlıyor

Savunma, havacılık ve uzay sektöründe faaliyet gösteren firmalara özel hazırlanan Yöneticilik Gelişim Programı “SAHA MBA” için geri sayım başladı.

SAVUNMA SANAYİİ 25.08.2021, 15:07
SAHA MBA 27 Eylül’de başlıyor
banner34

Geleceğin savunma sanayii liderlerini yetiştirme amaçlı organize edilen ve dünyanın önde gelen üniversitelerinin MBA programları içeriklerine denk düzey ve kalitede hazırlanan SAHA MBA 27 Eylül’de başlıyor.

SAHA İstanbul, TÜBİTAK TÜSSİDE iş birliği ile savunma, havacılık ve uzay sektörlerinde faaliyet gösteren SAHA İstanbul üye firmalarının yöneticilerine ve firma sahiplerine özel tasarlanan SAHA MBA Programı, Türk savunma sanayiine büyük katkı sunacak.

Değerlerinden ilham alan, bilgisi ve enerjisiyle kurumunu ve çalışanlarını zirveye taşıyacak yöneticileri yetiştirme ve geliştirme programı olan SAHA MBA'nın 27 Eylül'de başlayacak olan eğitimleri için başvurular devam ediyor.

40 eğitim başlığı ile 252 saatlik program, dünyanın en seçkin MBA programları niteliğinde milli savunma sanayiimizin özellikleri de dikkate alınarak uluslararası bir düzey ve kalitede hazırlandı.

30 saat işletme yönetimi simülasyonu ile oyunlaştırarak öğrenme, gerçek hayata adaptasyon sağlama, bütünsel düşünceyi geliştirme, doğru karar verme ve stratejik becerileri geliştirme imkanı tanıyan SAHA MBA; kurum yönetme, diş geliştirme, yönetici yönü geliştirme, Ar-Ge ve inovasyon kültürü ile bütünleşmeye de olanak sağlıyor.

Mentörlükten vaka çalışmalarına ve inovasyon kültürüne kadar yöneticilerin ihtiyacı olan tüm eğitimlerin yer alacağı programın kontenjanı 150 kişi ile sınırlı olacak.

3'üncüsü İstanbul, Ankara ve Gaziantep'te başlayacak olan SAHA MBA eğitimleri için kayıtlar www.sahaakademi.com üzerinden yapılacak.

26°
açık