banner23

banner26

banner24

banner25

SAHA MBA, yeni dönem kayıtları devam ediyor

Geleceğin savunma sanayii liderlerini yetiştirme amaçlı organize edilen ve dünyanın önde gelen üniversitelerinin MBA programları içeriklerine denk düzey ve kalitede hazırlanan SAHA MBA'ya kayıtlar devam ediyor.

SAVUNMA SANAYİİ 10.07.2021, 14:54
SAHA MBA, yeni dönem kayıtları devam ediyor
banner34

Değerlerinden ilham alan, bilgisi ve enerjisiyle kurumunu ve çalışanlarını zirveye taşıyacak yöneticileri yetiştirme ve geliştirme programı olan SAHA MBA'nın 27 Eylül'de başlayacak olan eğitimleri için başvurular devam ediyor.

40 eğitim başlığı ile 252 saatlik program, dünyanın en seçkin MBA programları niteliğinde milli savunma sanayiimizin özellikleri de dikkate alınarak uluslararası bir düzey ve kalitede hazırlandı.

30 saat işletme yönetimi simülasyonu ile oyunlaştırarak öğrenme, gerçek hayata adaptasyon sağlama, bütünsel düşünceyi geliştirme, doğru karar verme ve stratejik becerileri geliştirme imkanı tanıyan SAHA MBA; kurum yönetme, diş geliştirme, yönetici yönü geliştirme, Ar-Ge ve inovasyon kültürü ile bütünleşmeye de olanak sağlıyor.

3'üncüsü İstanbul, Ankara ve Gaziantep'te başlayacak olan SAHA MBA eğitimleri için kayıtlar www.sahaakademi.com üzerinden yapılacak.

20°
açık