banner23

banner24

SAVTECH heyecanı başlıyor

Gebze Teknik Üniversitesi IAPS; Fizik, Astronomi ve Teknoloji Öğrenci Topluluğu'nun düzenlediği SAVTECH#2 Etkinliği 13-14 Ekim'de Gebze Teknik Üniversitesi'nde yüz yüze gerçekleştirilecek.

SAVUNMA SANAYİİ 05.10.2022, 12:40
SAVTECH heyecanı başlıyor

Savunma sanayii firmaları ile üniversite öğrencilerini bir araya getirecek SAVTECH-2 etkinliğine sayılı günler kaldı.

37 savunma sanayi firmasının katılacağı etkinliğin amacı; öğrencilerle sektör temsilcilerini bir araya getirerek Türk savunma sanayiinin ve teknolojisinin geleceği için başarıya odaklı bir sinerji yakalamak.

SAVTECH#2 etkinliği ile ayrıca; bu alanda çalışmak isteyen öğrencilere iş, staj ve network genişletme imkanı sağlanması ve özellikle Türkiye'nin yükselen yıldızı savunma sanayiinin önemi hakkında öğrencilere farkındalık kazandırılması hedefleniyor.

Mühendislerin, insan kaynakları ekiplerinin ve c-level yöneticilerin sunum yapacağı bu etkinlikte sorular sorulabilir ve bu sektörde faaliyet gösteren firmalarla tanışma fırsatı elde edilebilir.

13 14 Ekim tarihleri arasında Gebze Teknik Üniversitesi Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan etkinliğe Türk savunma sanayiinin devleri katılacak. Firmalar arasında; HAVELSAN, TUSAŞ, Özdisan, ASELSAN, ROKETSAN, TÜBİTAK Bilgem, TÜBİTAK SAGE, TEI, Akım Metal, TÜBİTAK, TÜBİTAK Marmara, Teknokent, TÜMOSAN, Teknopark İstanbul, PAVOTEK, Altınay Teknoloji Grubu, Turkish Technic, BASE, GOSB, Teknopark, Figes, Aspilsan, Asisguard, NETA, Hexagon Studio, Interdata, Sedef Shipyard, Blink, Andasis, Novumare Technologies, Turkish Airlines Technology, NAVTEK, ULAK Haberleşme, YALTES, Alpera, Pavelsis, Ortem, Numesys ve Berkin Engineering yer alıyor.

Katılım için Katılım formu üzerinden bilgi edinilebilir.

banner34