banner23

banner26

banner24

banner25

Selçuk Bayraktar’dan öğrencilere müjde

BAYKAR Teknik Müdürü ve Teknofest Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 5000 öğrenciye online eğitimlerine katkı sağlamak için tablet bilgisayar hediye edeceklerini söyledi.

SAVUNMA SANAYİİ 21.09.2020, 00:39
Selçuk Bayraktar’dan öğrencilere müjde
banner34

BAYKAR Teknik Müdürü ve Teknofest Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, resmi twitter hesabından yaptığı paylaşımda;

“Türkiye’mizin dört bir köşesindeki cevherlerimiz için.

BAYKAR olarak 5.000 öğrenciye uzaktan eğitimlerine katkı sunmak için tablet bilgisayar hediye ediyoruz. Dünyanın en iyi mühendislerinin, sanatçılarının, bilim insanlarının yetişmesi umuduyla..”

ifadelerini kullandı.

"Teknofest paydaşları olarak imkanı bulunmayan öğrencilere tablet bilgisayarlar hediye etmeye karar verdik"

Selçuk Bayraktar; “Eylül, Teknofest ayı ve bu hafta Teknofest haftası. Bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz Teknofest havacılık, uzay ve teknoloji festivalinde ülkemizin her ilinden yüz bin öğrencimiz yarışıyor. Biliyoruz ki ülkemizin her köşesinde önümüzdeki yıllarda bu heyecana ortak olacak nice cevherler var. Milli teknoloji hamlesinde çıtayı çok daha yükseklere çıkaracak öğrencilerimiz var. İmkan sunulduğunda dünyanın en iyisi olacak çocuklarımız/gençlerimiz var. İşte o cevherlerin eğitim hayatlarına katkı verebilmek uzaktan eğitim olanaklarından yararlanmalarına destek olabilmek için, Teknofest paydaşları olarak imkanı bulunmayan öğrencilere tablet bilgisayarlar hediye etmeye karar verdik. Biz BAYKAR adına 5000 tablet bilgisayar hediye edeceğiz. İnanıyorum ki, paydaşlarımız da bizi yalnız bırakmayacak. Hep birlikte el ele vereceğiz daha çok çocuğumuza, gencimize bilgiye erişimin kapılarını açacağız.” dedi.

30°
açık