banner23

banner26

banner24

banner25

STM ve Nurol Makina arasında iyi niyet anlaşması imzalandı

Türk savunma sanayiinin öncü firmalarından olan STM Savunma Teknlojileri ve zırhlı muharebe araçlarıyla ün salmış Nurol Makina arasında İyi Niyet Protokolü imzalandı.

SAVUNMA SANAYİİ 19.08.2021, 08:56
STM ve Nurol Makina arasında iyi niyet anlaşması imzalandı
banner34

Türkiye'nin en önemli Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı IDEF'te farklı ülkelerle kurulan ortaklıkların yanısıra ulusal kurumlar arasında da önemli işbirliklerine imza atılıyor.

Son olarak Türkiye’nin taktik mini İHA üretiminde ve otomasyon teknolojilerinde öncü şirketlerinden STM Savunma Teknolojileri ile zırhlı muharebe aracı üreticilerinden Nurol Makina arasında, Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı'nda İyi Niyet Protokolü imzalandı.

STM’nin anlaşmaya ilişkim resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada, ‘’Ülkemiz savunma sanayii için güçlü adımlar atmaya devam ediyoruz. Nurol Makina ile bugün IDEF21’de önemli bir İyi Niyet Protokolüne imza attık. Nurol Makina tarafından üretilen zırhlı araçlara, geliştirdiğimiz ürünlerin entegrasyonunu sağlamayı hedefliyoruz.’’ ifadeleri kullanıldı.

20 Ağustos 2021 tarihine dek devam edecek olan fuarda ulusal ya da uluslararası yeni pekçok anlaşmanın daha yapılacağı öngörülüyor. 

24°
açık