banner23

banner24

Temel Kotil'den Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir'e teşekkür

TUSAŞ Genel Müdürü Temel Kotil; Milli Muharip Uçağı'nın 2023'te hangardan çıkacağını, HÜRJET ve ATAK-2'nin de görevde olacağını söyleyip bu yolda kendilerine destekte bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir'e teşekkür etti.

SAVUNMA SANAYİİ 22.08.2021, 19:39
Temel Kotil'den Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir'e teşekkür
banner46

TUSAŞ Genel Müdürü, Türkiye için yapılan kritik projelerde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir'e kendilerine verdikleri destekten ötürü teşekkür ettiğini açıkladı.

Temel Kotil, açıklamayı resmî Twitter hesabından yaptı. Açıklamada, "2023 yılında Milli Muharip Uçak'ı hangardan çıkartıp, HÜRJET ve ATAK-2'yi göklerde göreceğiz. Bu yolda bizlere liderlik eden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Savunma Sanayii Başkanı ve TSKGV YK Başkanıİsmail Demir'e şükranlarımı sunarım." ifadelerine yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir'in verdiği destekle büyük bir gayretle yerli ve millî olarak üretilen araçlar, silahlar ve sistemler yerli ve yabancı birçok firmanın katılımı ile IDEF'21'de boy göstermişti. 

banner34
17°
az bulutlu