banner23

banner24

Türk savunma sanayii ürünleri Güney Amerika’da görücüye çıkacak

29 Kasım – 1 Aralık 2021 tarihleri arasında Kolombiya’da gerçekleştirilecek olan Expo Defensa 2021 fuarına ülkemizden 4 savunma sanayii firması katılacak.

SAVUNMA SANAYİİ 27.11.2021, 14:19
Türk savunma sanayii ürünleri Güney Amerika’da görücüye çıkacak

Kolombiya’nın başkenti Bogota’da düzenlenecek Expo Defensa 2021 fuarına dünyanın birçok ülkesinden yoğun bir katılım sağlanacak.

Patlayıcı mühimmatlar, lojistik sistemleri, saha ekipmanları, savunma altyapı sistemleri, ar-ge tasarım ve ürünleri, silah sistemleri, radar sistemleri, kara/hava/deniz araçları/platformları ve alt sistemleri ile bilgi ve iletişim sistemlerinin tanıtılacağı fuara ülkemizden ASELSAN, STM, MKE A.Ş., ve Otokar A.Ş.’de katılacak.

Bu sayede ASELSAN tarafından üretilen; ATS-30 Silah Üstü Nişangâh Sistemi, ALPER Gemi LPI Radarı, SARP DUAL Uzaktan Komutalı Stabilize Silah Sistemi, STM tarafından üretilen Kargu, Ada Sınıfı Korvet, Su Altı Optik Haberleşme Sistemi ve I Sınıfı Fırkateyn, MKE A.Ş. üretimi silah ve mühimmatlar ile Fırtına Obüs, Otokar üretimi Arma 8x8 TTZA ve firmalara ait daha bir çok milli ürünümüz Güney Amerika’da tanıtılmış olacak.

banner34