banner23

banner26

banner24

banner25

Türkiye'nin motor gücü TEI 37 yaşında

Türk havacılık sanayiine yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunmak üzere yola çıkan ve uluslararası düzeyde bir üretici ve dünya çapında bir tasarım merkezi konumuna erişen TEI, 37 yaşında.

SAVUNMA SANAYİİ 25.01.2022, 10:53
Türkiye'nin motor gücü TEI 37 yaşında
banner34

Kuruluşunun ardından geçen 37 senede tüm faaliyet alanlarındaki başarılı çalışmalarıyla ülkemizin havacılık motorlarındaki lider şirketi TEI, geleneksel hale getirdiği kuruluş yıl dönümü kutlamalarını Eskişehir’de gerçekleştirdi.

TEI yetkilileri, şirketin kuruluşunun 37'nci yılını bugün doğan bebekler ve  ailelerini ziyaret ederek kutladı.

Türk Kızılayı Eskişehir Şubesine yapılan bağışla hazırlanan sevgi bohçaları, Eskişehir Şehir Hastanesi ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde doğum yapan annelere hediye edildi.

Günün anısına bir açıklama yapan TEI Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mahmut F. Akşit, “Geride bıraktığımız 37 yılda özellikle özgün motor projelerimizle beraber elde ettiğimiz başarılarımızın arkasındaki büyük katkıları için tüm değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyor, Gücün Kaynağı olan TEI ailesiyle birlikte nice başarılar temenni ediyorum.” dedi.

24°
açık