banner23

banner26

banner24

banner25

TUSAŞ'a ihracat alanında iki ayrı ödül

Savunma sanayii alanında Türkiye’nin öncü firmalarının başında gelen TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş. (TEI), uluslararası alanda bir ödüle daha layık görüldü.

SAVUNMA SANAYİİ 18.12.2020, 18:26
TUSAŞ'a ihracat alanında iki ayrı ödül
banner34

Yerli ve milli motor üretiminde Türkiye adına önemli işlere imza atan ve dünya devi şirketlerin en büyük alt yüklenicileri arasında yer alan TEI, Türkiye’yi gururlandırmaya devam ediyor.

TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş. (TEI), Amerikan Şirketler Derneği'nin düzenlediği "I Am Champion Awards" ödüllerinde "ABD Ortaklığı ile Türkiye'den İhracata En Çok Katkıda Bulunan Türk Şirketi" ve "En İyi Dijital Dönüşümle Türkiye'den İhracata En Çok Katkıda Bulunan Türk Şirketi" ödüllerine layık görüldü.

TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş. (TEI) resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, “Amerikan Şirketler Derneği'nin düzenlediği 'I AmChampion Awards' ödüllerinde 'ABD Ortaklığı ile Türkiye'den İhracata En Çok Katkıda Bulunan Türk Şirketi' ve 'En İyi Dijital Dönüşümle Türkiye'den İhracata En Çok Katkıda Bulunan Türk Şirketi' ödüllerini aldık. Bu ödülleri almamızda emeği geçen tüm TEI ailesine teşekkür ederiz!” ifadelerine yer verildi.

21°
parçalı az bulutlu