banner23

banner24

TUSAŞ'a TİM'den ödül

TUSAŞ, Türkiye İhracatçılar Meclisi 28. Olağan Genel Kurulu ve İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni'nde 2020 Savunma ve Havacılık Sanayii Sektör Şampiyonu ödülüne layık görüldü.

SAVUNMA SANAYİİ 19.09.2021, 13:15
TUSAŞ'a TİM'den ödül

TUSAŞ, ödül koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi.

Türkiye'nin önde gelen savunma ve havacılık şirketlerinden Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. (TUSAŞ), Türkiye İhracatçılar Meclisi 28. Olağan Genel Kurulu ve İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni'nde 2020 Savunma ve Havacılık Sanayii Sektör Şampiyonu ödülünü almaya hak kazandı.

Yaşanan gelişmeyi TUSAŞ, resmi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla duyurdu.

TUSAŞ tarafından yapılan paylaşımda, "Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle gerçekleşen Türkiye İhracatçılar Meclisi 28. Olağan Genel Kurulu ve İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni'nde 2020 Savunma ve Havacılık Sanayii Sektör Şampiyonu ödülünü almaya hak kazandık. Tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz." ifadelerine yer verildi.

Kazanılan ödüle dair TUSAŞ Genel Müdürü Temel Kotil de resmi sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu.

Temel Kotil tarafından yapılan paylaşımda, "Havacılık ve uzay alanında ürettiğimiz katma değeri yüksek ürünler ile savunmamıza olduğu kadar ekonomimize de katkı sunmanın gururunu yaşıyoruz. Bu başarıda emeği geçen tüm arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum." ifadelerini kullanıldı.

banner34