banner23

banner26

banner24

banner25

TUSAS APP, savunma sanayii ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ), mobil uygulaması “TUSAS APP”i takipçilerinin beğenisine sundu.

SAVUNMA SANAYİİ 16.12.2020, 13:59
TUSAS APP, savunma sanayii ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor
banner34

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii, yerli ürünlerini tanıtmak için yeni bir mobil uygulama geliştirdi. Önde gelen savunma ve havacılık şirketlerinden biri olan Turkish Aerospace, yerli ürünlerini sunmak için dijital yatırımlar geliştirmeye devam ediyor.

TUSAŞ resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, “TUSAS APP’i ndirin, yerli ve milli ürünlerimizi artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik özellikleriyle bulunduğunuz yerden hemen keşfedip deneyimleyin.” ifadelerine yer verildi.

Yeni bir uygulama olan TUSAS APP, kullanıcıların Artırılmış Gerçeklik ve Sanal Gerçeklik özelliklerini kullanarak ürünlerini deneyimlemelerini sağlıyor. Kullanıcılar ANKA, ATAK, MMU ve HÜRKUŞ gibi ürünlerin tam modelini TUSAS APP sayesinde görebiliyorlar.

TUSAŞ APP, Türkiye'de savunma sanayiine yönelik hayata geçirilen ilk uygulamalardan biri. TUSAS APP, TUSAŞ şirketi ve TUSAŞ ürünlerinin bilgisini genişletmek için halka açık kullanım için tasarlandı. TUSAS APP, kullanıcılara ürünler arasında sanal tur atma, artırılmış gerçeklik yoluyla 360 derece ürünlere göz atma ve kariyer fırsatları gibi özellikler sunuyor.

20°
açık