banner23

banner24

TUSAŞ ile Katar Üniversitesi arasında iş birliği

TUSAŞ, Katar Üniversitesi ile orta/uzun vadede nitelikli ve iyi yetişmiş insan gücüne katkı sağlamak amacı ile yaz staj programı anlaşmasına imza attı.

SAVUNMA SANAYİİ 22.03.2022, 16:16
TUSAŞ ile Katar Üniversitesi arasında iş birliği

DIMDEX Fuarı yeni anlaşmalara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Uluslararası çok sayıda firmanın katıldığı ve Katar'ın ev sahipliği yaptığı DIMDEX Fuarı'nda Türk savunma sanayii firmaları yeni anlaşmalara imza atıyor.

Türk savunma sanayii devlerinden TUSAŞ, Katar merkezli DIMDEX Fuarı'nda Katar Üniversitesi (QU) ile iş birliğine imza attı.

TUSAŞ, Katar Üniversitesi ile yaptığı yeni anlaşma ile sahip olduğu ticari ilişkilere yeni bir boyut kazandıracak. Şirket, Katar Üniversitesi ile orta/uzun vadede nitelikli ve iyi yetişmiş insan gücüne katkı sağlamak için yaz staj programı konusunda anlaşma yaptı. 

Resim

Şirketin resmî Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada, "Uluslararası akademik iş birliklerimize Katar Üniversitesi (QU) ile devam ediyoruz! Katar ile devam eden olumlu ticari ilişkilere yeni bir boyut kazandıracak yaz staj programı ile orta/uzun vadede nitelikli ve iyi yetişmiş insan gücüne katkı sağlayacağız." şeklinde ifadelere yer verildi.

 Anlaşma TUSAŞ Genel Müdürü Temel Kotil, Prof. Dr. Ahmet Pınarbaşı ve Katar Üniversitesi Rektörü Hassan Rashid Al-Derham arasında imzalandı.

Resim

banner34