banner23

banner26

banner24

banner25

"YTÜ 9. SSG" etkinliği 17-18 Mayıs'ta düzenlenecek

SavunmaTR'nin medya sponsoru olduğu, savunma sanayii kurumlarıyla temsilcilerini bir araya getirecek olan YTÜ 9. SSG (Savunma Sanayii Günleri) etkinliği 17-18 Mayıs tarihlerinde online olarak gerçekleşecek.

SAVUNMA SANAYİİ 15.05.2021, 13:50
"YTÜ 9. SSG" etkinliği 17-18 Mayıs'ta düzenlenecek
banner34

Türk savunma sanayii pandemi koşullarına rağmen gelişimini sürdürmeye devam ediyor.

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Teknolojileri Kulübü tarafından düzenlenen YTÜ 9. SSG etkinliği, savunma sanayiinin önde gelenlerinin katılımıyla 17-18 Mayıs 2021 tarihlerinde online olarak gerçekleştirilecek.

SavunmaTR'nin medya sponsoru olduğu etkinlikte; Türk savunma sanayiinde dışa bağımlılığın azaltılması, Türkiye'nin savunma ve güvenliğine yönelik olarak Türk Silahlı Kuvvetleri, Emniyet Teşkilatı ve kamu kurumlarının sistem ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla teknolojinin geliştirilmesi, Ar-Ge çalışmalarının global piyasaya entegresi ve rekabetçi bir millî savunma sanayiinin ortaya konması gibi konular ele alınacak.

Yıldız Teknik Üniversitesi Savunma Sanayii Günleri Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "Savunmanın Yıldızı Parlıyor! Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Teknolojileri Kulübü 17-18 Mayıs tarihlerinde YTÜ 9. SSG (Savunma Sanayii Günleri) ile geliyor." ifadeleri kullanılarak etkinlik duyuruldu.

Sonunda davetlilere sertifika verilecek olan ücretsiz etkinliğe katılmak için http://biletino.com/e-c6v linki üzerinden kayıt yaptırılacaktır.

22°
açık