Yaklaşık 6 aydır dijital medyada dolu dizgin yer alan SavunmaTR, yeni bir medya platformuna daha adım attı. Dijital medyada kısa sürede kendinden oldukça fazla söz ettiren SavunmaTR, yazılı medyaya da "merhaba" dedi.

SavunmaTR Dergisinin ilk sayısı Savunma Sanayii, Siber Güvenlik, Teknoloji, Gündem, Araştırma-Analiz ve Röportaj kategorisi ile Kasım ayında raflardaki yerini aldı. Özgün ve akademik içerikler, özel röportajlar ve dopdolu bir haber akışı sağlayan SavunmaTR Dergisi, 94 sayfası ile ilk defa okuyucularıyla buluştu. Üç ayda bir çıkacak olan derginin ilk sayısının kapağında; savunma sanayii, siber güvenlik ve teknoloji alanlarına her zaman tam destek veren Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yerli ve milli silah sanayisinin temellerini atan merhum Nuri Killigil Paşa ve Türkiye'de ilk uçak fabrikasını kuran merhum Nuri Demirağ yer aldı.

SavunmaTR büyümeye devam ediyor

Kısa zamanda dijital medyada merdivenleri hızla tırmanan SavunmaTR, şimdi de SavunmaTR Dergisi ile ön plana çıktı. Her geçen gün yükselişini sürdüren Selçuklu Medya'ya bağlı olan SavunmaTR, çıkan ilk dergisi ile birlikte yazılı medyada da yerini almış oldu. Dergiyi satın almak isteyen okuyucular, [email protected] adresinden mail yoluyla iletişim kurabilecek. SavunmaTR Dergisi için okuyuculardan kargo ücreti talep edilmeyecek.