banner23

banner26

banner24

banner25

Siber Güvenlik Haftası için geri sayım başladı

Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi ve üye firmalar tarafından düzenlenecek olan etkinlik için az bir süre kaldı.

SİBER GÜVENLİK 17.11.2020, 16:44
Siber Güvenlik Haftası için geri sayım başladı
banner34

Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi siber güvenliğe ilgi duyanların karşısına çok özel bir etkinlikle çıkıyor. 

T.C. Savunma Sanayii Başkanlığı ve T.C. Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından desteklenen Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi, sektör için önemli bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor. 21 – 25 Aralık 2020 tarihlerinde online olarak düzenlenecek olan etkinlikte webinar, yarışma, eğitim vb. programlar yer alacak.

Alanında uzman kişiler konuşma yapacak

Etkinlikte üye firmalar da kendi hazırladıkları programları katılımcılara sunacak. Etkinlik çerçevesinde konuşma yapacaklar arasında Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat OKTAY, Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha Koç, Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, Dijital Dönüşüm Ofisi Başkan Yardımcısı Yavuz Emir BEYRİBEY, Savunma Sanayii Başkan Yardımcısı Mustafa ŞEKER, Savunma Sanayii Başkan Yardımcısı Celal Sami TÜFEKÇİ, Savunma Sanayii Başkanlığı Siber Güvenlik ve Bilişim Sistemleri Grup Başkanı Mustafa ÖZÇELİK ve SSB Müşaviri / Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi Genel Koordinatörü Alpaslan KESİCİ bulunuyor.

Proje Savunma Sanayii Başkanlığı ve Dijital Dönüşüm Ofisi himayelerinde gerçekleşecek. Program kapsamında 30’dan fazla etkinlik ve 50’den fazla konuşmacısının yer alacağı belirtiliyor.

20°
parçalı bulutlu