banner23

banner26

banner24

banner25

Facebook misyoner siteden özür diledi

Biblehub.com sitesinin içeriklerinin platformda paylaşılamamasının ardından tepki gören Facebook, bu duruma özür dileyerek karşılık verdi.

TEKNOLOJİ 30.01.2021, 18:21
Facebook misyoner siteden özür diledi
banner34

Youtube içerik üreticisi Paul Joseph Watson, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda Facebook'un İncil paylaşımlarını kısıtlamasını eleştirdi. Biblehub.com sitesindeki içeriklerin platformda paylaşılmasının yanlışlıkla kısıtlandığını belirten şirket, bu durum için özür diledi.

Fox Business tarafından yapılan haberde, Paul Joseph Watson'ın 25 Ocak tarihinde yayınladığı "Facebook İncil Pasajlarını Yasaklıyor" başlıklı videosunun 50 binden fazla görüntülendiği aktarıldı. Facebook'tan Çarşamba günü bir açıklama geldi ve bu sorunun düzeltildiği, artık Biblehub.com içeriklerinin sitede paylaşılabileceği bildirildi. Ayrıca açıklamaya, "Bu hata için özür dileriz." ifadeleri de eklendi.

Watson Twitter gönderisine, paylaşımı yapmaya çalışmasının ardından Facebook'un verdiği "Gönderiniz, topluluk standartlarımıza uygun olmadığı için paylaşılamıyor." uyarısını içeren ekran görüntüsünü de ekledi. 

17°
açık