banner23

banner26

banner24

banner25

Metaverse'te 5 milyon dolarlık rekor satış

ABD merkezli Curzio Research isimli bir şirket, TCG World Metaverse içinde 19 ticari gayrimenkul mülkten oluşan 5 milyon dolarlık satışın ticari ortaklığına imza attığını duyurdu.

TEKNOLOJİ 27.05.2022, 12:04
Metaverse'te 5 milyon dolarlık rekor satış
banner34

Sanal evren 'metaverse'te rekor satışa imza atıldı.

Russian Today'in haberine göre bağımsız yatırım araştırması ve analizi konusunda uzmanlaşmış bir finansal yayıncılık şirketi olan Curzio Research, TCG World Metaverse'teki 19 ticari gayrimenkul mülkün 5 milyon dolara satın alımına ilişkin ticari bir ortaklık yaptığını duyurdu.

Bugüne kadarki en büyük metaverse anlaşmasına imza atan şirketin CEO'su Frank Curzio, TCG World Eylül ayında açıldığında, üyelerin diğer yatırımcılarla tanışmasına, canlı etkinliklere ve seminerlere katılmasına ve özel 'podcast'lere erişmesine izin vermek için metaverse konumlarını kullanmayı düşünüyor.

Historical for Metaverse: Curzio Research spends $5 million on virtual real  estate. - Cryptured.com

ABD merkezli şirket Curzio Research, söz konusu TCG gayrimenkul alımının bir kısmını finanse etmek ve genel kurumsal amaçlar için kullanılacak 4 milyon dolarlık bir sermaye artırımı başlatacak.

Frank Curzio yaptığı açıklamada 'metaverse'in internet için olması gereken bir şey olduğunu söyleyerek bireylerin dijital içeriklerini oluşturma ve sahip olma özgürlüğüne sahip olduğu, merkezi bulunmayan, izinsiz bir yer olduğunu dile getirdi.

Frank Curzio ayrıca, "Seçenekleri araştırırken, TCG World'ün gerçek bir açık meta veri deposu oluşturmak için tüm unsurlara (oyunlaştırma, eğlence, sosyal ve ticaret) sahip olduğunu gördük. Düşük ücret yapısı, kullanıcılar ve geliştiriciler için yeniliği teşvik ediyor. İnanılmaz bir yukarı yönlü potansiyele sahip bir sektörde bu büyüme yanlısı modelin parçası olmaktan mutluyuz" ifadelerine yer verdi.

29°
açık