banner23

banner26

banner24

banner25

OTTO Game Jam başvuruları devam ediyor

48 saatlik oyun geliştirme maratonu OTTO Game Jam'in başvuruları devam ediyor.

TEKNOLOJİ 24.09.2020, 14:21
OTTO Game Jam başvuruları devam ediyor
banner34

Oyun sektöründe önemli işlere imza atan OTTO Games, bu sefer de bambaşka bir proje ile oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 

Başvuruları devam eden OTTO Game Jam, oyun tutkunları için pandemi döneminde yeni bir oyun alanı açıyor. 25 Eylül saat 12.00'ye kadar başvurular devam ederken, yine aynı gün içinde saat 16.00'da program start verecek. Oyun severler, OTTO Game Jam'e Türkiye'nin dört bir yanından online bir şekilde katılım sağlayabilecek. OTTO Game Jam'e şu ana kadar 70'i aşkın takım başvuru yaptı. Organizasyonda yaklaşık 300 civarında da katılımcı yer alacak.

Yaklaşık 48 saat oyun dolu saatlerin yaşanması beklenen OTTO Game Jam, 25-26-27 Eylül tarihlerinde online olarak düzenlenecek. Keyif dolu oyun maratonunun yanı sıra çeşitli etkinlikler, turnuvalar, çekilişler ve paneller de oyun severleri bekliyor. 

Oyun severler, OTTO Game Jam başvurularını (www.ottogames.studio) sayfası üzerinden yapabilecek. Jüri tarafından belirlenecek en iyi üç ekip, toplam 10.000 TL'lik ödülün sahibi olacak.

Ayrıca OTTO Game Jam programının etkinlik destekçiliğini Savunma Sanayii Başkalığı yaparken ana sponsorluğunu PAVOTEK, medya sponsorluğunu da SavunmaTR üstlendi.

23°
açık