banner23

banner24

Türk oyun şirketine 8 milyon TL'lik yatırım

Melek Yatırımcıdan 8.000.000 TL yatırım alarak yoluna emin adımlarla ilerleyen METACORN GAMES, ilk projesi olan Süper Oyun kullanıcıların beğenisine çok yakında sunulacak.

TEKNOLOJİ 19.08.2022, 13:50
Türk oyun şirketine 8 milyon TL'lik yatırım

Türk oyun şirketi, mobil oyun evreninde yarattığı kendi ekosistimiyle fikri mülkiyet ve patent haklarına sahip olduğu yenilikçi mobil oyun fikriyle kullanıcılar ile buluşmaya hazırlanıyor.

Bursa merkezli Türk oyun girişimi METACORN GAMES aldığı 8.000.000 TL’lik yatırım ve kurduğu güçlü iş birlikleriyle yerel ve global ölçekte başarı hedefliyor.

Melek Yatırımcıdan 8.000.000 TL yatırım alarak yoluna emin adımlarla ilerleyen METACORN GAMES, ilk projesi olan Süper Oyun kullanıcıların beğenisine çok yakında sunulacak. Hayatınıza Süper bir dokunuş mottosuyla hazırlanan ilk proje Süper Oyun, kullanıcılarının hayatlarını değiştirebilecek bir maddi imkan sağlama hedefiyle geliyor. Oyunu oynayanların kazanacağı hediyeler ile hayatları tamamen değişebiliyor olacak.

Süper Oyun Projesi, oynaması ücretsiz ve kolay olan şans ve strateji oyunudur. Her yaş grubunun rahatlıkla oynayabileceği sadelikte tasarlanan bu oyun Türkiye pazarındaki geniş bir kullanıcı kitlesine hitap edecek şekilde hazırlanmıştır. METACORN GAMES, sahip olduğu patent ve telif haklarından dolayı oyunun kullanıcıları arasında binlerce TL hatta milyon lira kazanabilecekleri bir oyun sunuyor olacak.

METACORN GAMES CEO’su Ali Özer ise şöyle aktarıyor; "Patent sahibi olduğumuz alanda, oyun ekosisteminde Dünyada ve Türkiye’de bir ilki yapmış olacağız. Süper Oyun ile başlatacağımız serüvenle birlikte ilk önce Türkiye’de sonra ise Avrupa, Amerika ve diğer bölgelere yayılacağız."

banner34