ANDAR, IDEX 2023’te özellikle savunma ve havacılık alanında kullanılan elektromekanik hareket sistemleri alanında ortaya koyduğu geniş ürün ailesiyle sahne alacak.

Danimarka'ya ilk F-35 teslimatı Danimarka'ya ilk F-35 teslimatı

Fuarda, sadece Körfez Bölgesi’nden değil Avrupa ile Kuzey ve Güney Amerika’dan heyetlerle ve firmalarla da bir araya gelmeyi planlayan ANDAR; önemli bir iş birliği anlaşmasına da imza atmaya hazırlanıyor. ANDAR’ın elektromekanik hareket sistemleri ürün ailesinde; çeşitli akıllı mühimmat türleri, insansız hava araçları, askeri uçaklar ve helikopterlerde kullanılan, geniş bir yelpazedeki ihtiyaçları karşılayan, sahada kendini ispat etmiş ve yüz binlerce uçuş saatine ulaşmış, olgun ürünler sunuyor.

Bu ürünler, halihazırda Türkiye’de ve yurt dışında görev yapan çok sayıda platform üzerinde yer alıyor. ANDAR, IDEX 2023’te, bu ürün ailesinin ulaştığı son noktayı, dünya genelindeki son kullanıcılarla ve platform üreticileriyle paylaşacak.

ANDAR Genel Müdürü Gökhan Koyuncu, fuar katılımlarıyla ilgili hedefleri hakkında şunları söyledi:

“Körfez Bölgesi’nde, hem ürünlerimizi kullanan müşterilerimiz hem de teklifler verdiğimiz potansiyel müşterilerimiz bulunuyor. Ürünlerimizin performansının yanı sıra mevcut müşterilerimizin memnuniyeti, bizim en önemli referanslarımız. IDEX 2023’te, ANDAR’ın, Körfez Bölgesi’nde gelecekteki yerel varlığını da içeren, önemli iş birliklerinin temellerini atmayı hedefliyoruz.”

ANDAR, ürünlerini tercih eden kullanıcılara bir dizi avantaj da sağlıyor. Koyuncu, bu avantajları şöyle sıraladı:

“Çok farklı boyutlarda ve çeşitli ihtiyaçları karşılayan olgun ürün ailemizle bize gelen hemen her talebi, hazır bir ürünle karşılayabiliyoruz. Elektromekanik hareket sistemlerinin her bir alt bileşenini özgün olarak tasarlayıp üretebilmemiz sayesinde ise hem gerektiğinde özel çözümler sunabiliyoruz hem de herhangi bir kısıtlamaya tabi olmadan, hızlı teslimatlar yapabiliyoruz. IDEX 2023’teki temaslarımızda, bu konuları da mevcut ve potansiyel müşterilerimizin ilgisine sunacağız.”

ANDAR, IDEX 2023’te, ST-050 numaralı stantta, ziyaretçilerini bekliyor.

ANDAR hakkında

ANDAR Elektromekanik Sistemler (ANDAR); elektromekanik hareket sistemleri alanındaki derin tecrübesi ve teknolojiye tam hâkimiyeti sayesinde, gelişen teknoloji ile gündeme gelen ihtiyaçlara özgün çözümler sunan ve bu çözümleri, ömür devri boyunca destekleyen bir teknoloji şirketi olarak biliniyor.

ANDAR, disiplinler arası bakış açısı ile zor problemlere çözümler üretir. ANDAR, bugün; teknolojik birikimi ve alanına tam hâkimiyeti ile Türkiye’nin önde gelen firması konumunda; dünyanın ise önde gelen birkaç firması arasında yer alıyor.