Savunma sanayii firmalarının temsilcileri ve sektör yöneticileri Millî Savunma Bakanlığı’nın düzenlediği iftar programına katıldı.

Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Musa Avsever, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz, Bakan Yardımcıları Yunus Emre Karaosmanoğlu, Alpaslan Kavaklıoğlu, Muhsin Dere, Şuay Alpay ve savunma sanayi şirketlerinin temsilcileriyle Merkez Orduevinde düzenlenen iftarda bir araya geldi.

İftara, Millî Güvenlik Kurulu Genel Sekreteri Seyfullah Hacımüftüoğlu, eski Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar ile Bakanlıkta görevli Genel Müdürler, Genel Müdür Yardımcıları ve Daire Başkanları da katıldı.

Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir ve vakıf şirketlerinin yöneticileri de iftar programında hazır bulundu.

Ukrayna üst düzey istihbaratçısından kritik bilgiler Ukrayna üst düzey istihbaratçısından kritik bilgiler

Bakan Akar TSK Güçlendirme Vakfını ziyaret etti

Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Musa Avsever, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ve Bakan Yardımcısı Muhsin Dere ile Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfını ziyaret etti. Bakan Akar, Savunma Sanayi ve Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Demir’in de yer aldığı ziyarette Vakfın Genel Müdür Vekili Sadık Piyade’den çalışmalara ilişkin brifing aldı.