Millî Savunma Bakanı Hatay’daki kurulan lojistik üssünde Millî Savunma Bakanı Hatay’daki kurulan lojistik üssünde

Üniversite öğrencileri ile birçok sektördeki öncü firmalar arasında tüm engeller kalkıyor.

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'nde faaliyet gösteren IEEE TOBB ETU Öğrenci Kolu tarafından düzenlenen ve birçok sektördeki öncü firmaları, öğrencilerle buluşturacak olan CARIEEER 21 etkinliği 10-11 Temmuz 2021 tarihlerinde online olarak düzenlenecek.

Savunma sanayii, teknoloji, insan kaynakları gibi sektöründe öncü firmaların yönetim kadrosundaki isimlerin katılacağı etkinlikte, öğrenciler birçok sektörü yakından tanıma fırsatı bulacak ve konuşmacıların teknik tecrübelerini ve kariyer tavsiyelerini dinleyebilecek.

İlk olarak iki sene önce tohumları atılan ve her yıl düzenlemeye devam edilecek olan CARIEEER etkinliğinde temel amaç, sektördeki öncü firmaların yönetim kadrosundaki isimlerin deneyimlerinden faydalanılması, aynı zamanda mühendislik alanında gelecekte olabilecek değişimler ve sektördeki işleyişler hakkında fikir alışverişinde bulunulmasıyla öne çıkıyor.

SavunmaTR'nin de medya sponsoru olduğu etkinlik, online platformda gerçekleştirilecek ve herkesin katılımına açık olacak.