Savunma, havacılık, haberleşme ve bilgi güvenliği alanlarında hizmet veren Pavo Group, Dubai Airshow’da yerini aldı.

1000’in üzerinde uluslararası firmanın katılımıyla gerçekleşen Dubai Airshow’da Pavo Group, havacılık ve uzay sanayiinde ihtiyaç duyulan tüm yetkinliklere uyum sağlayan kabiliyet ve yetkinliklerini dünyaya tanıtıyor.

IMG-20231115-WA0008

Dubai Airshow kapsamında yeni iş birliklerine de imza atan Pavo Group, ABD merkezli teknoloji firması ADT ile iş birliğine gitti.

SIPRI'nin ilk 100 savunma sanayii şirketi listesinde 4 Türk firması yer aldı SIPRI'nin ilk 100 savunma sanayii şirketi listesinde 4 Türk firması yer aldı

Dubai Airshow’da Pavo Group ve ADT iş birliği sözleşmesi imzaladı. Bu yeni imza ile Pavo Group, ADT’nin seçili pazarlardaki iş geliştirme ve satış süreçlerini işletiyor olacak.

Savunma, havacılık, haberleşme ve bilgi güvenliği uzmanlıklarında geniş bir yelpazede çözümler sunan Pavo Group, özellikle Körfez bölgesi başta olmak üzere oldukça geniş bir coğrafyaya teknoloji ihracatı sağlıyor.

IMG-20231115-WA0006

Pavo Group Hakkında

Türkiye merkezli küresel bir ileri teknoloji sağlayıcısı olarak yirmi yıldır teknolojik yeniliklerin öncüsü olma anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren Pavo Group, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine elektronik, yazılım ve gömülü sistemler üzerine hizmet veriyor.

ADT hakkında

1992 yılında ABD’de kurulan ADT; ABD, Türkiye ve dünya genelindeki müşterilerine hizmet sunuyor. Uçak operatörlerinin yanı sıra uçak onarım ve revizyon organizasyonları için sağladığı MRO yazılım çözümleriyle küresel pazarda faaliyet gösteriyor.