Başta Savunma Sanayii Başkanlığı olmak üzere, çeşitli paydaşların katılacağı zirveye katılım online platformlar üzerinden yapılacak.

Savunma Sanayii Başkanlığı, ASELSAN, TUSAŞ, PAVOTEK, FNSS, HAVELSAN gibi Türk savunma sanayiinin öncü firmalarının katılımıyla gerçekleşecek olan programa; okul, bölüm, sınıf ayrımı olmaksızın tüm öğrenciler ve yeni mezunlar online olarak katılabilecek.

Ücretsiz olarak katılımın gerçekleşeceği etkinliğe, etkinlik günü https://savunmaveteknolojizirvesi.com/ sitesinden yönlendirme yapılacak.

12 Kasım 2020 Perşembe Günü yapılacak etkinlik saat 10.30 ile 15.00 arasında olacak.

Etkinliğin açılış konuşmasını Savunma Sanayii Başkanlığı’ndan Dr. Celal Sami Tüfekçi yapacak.

Savunmada yerli sanayiiyi güçlendirecek güç birliği Savunmada yerli sanayiiyi güçlendirecek güç birliği

Etkinlikte sırasıyla; TUSAŞ Kurumsal Pazarlama ve İletişim Başkanı Serdar Demir, Pavotek Genel Müdür Yardımcısı Ömer Ragıp Özkan, Havelsan Komuta Kontrol ve Savunma Teknolojileri, Arge ve Mühendislik Direktörü Zafer Özkan, Havelsan insan Kaynakları İş Ortaklığı Takım Lideri Burcu Yıldız Bozok, FNSS STA Program Müdürü Kerem Kaplan, FNSS Organizasyonel Gelişim Lideri Çiğdem Fırat ve Aselsan Elektronik ve Yazılım Tasarım Direktörü Zekeriyya Şahin tecrübelerini gençlerle paylaşacak.