Türkiye'nin yerli otomobil markası TOGG, elde ettiği başarılara her geçen gün yenilerini daha ekliyor.

ABD Deniz Kuvvetleri, belirsiz geleceğe "metaverse" ile hazırlanıyor ABD Deniz Kuvvetleri, belirsiz geleceğe "metaverse" ile hazırlanıyor

TOGG; her yıl CES fuarındaki standları derecelendiren Exhibit dergisi tarafından düzenlenen ödül töreninde hem yeni otomobilini hem de "USE CASE Mobility" vizyonunu gösterdiği CES 2022 etkinliğindeki görünümüyle ödüllendirildiğini açıkladı.

TOGG'un resmî Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımda, yerli otomobil markasının Exhibitor dergisi tarafından ‘CES’in En İyi 20 Markası’ndan biri olarak seçildiği açıklandı.

Yapılan paylaşımda, "Sektörünün saygın yayını Exhibitor, 2300 katılımcı arasından “CES’in En İyi 20 Markası”ndan biri olarak Togg’u seçti." ifadelerine yer verildi.

Türkiye'nin yerli otomobili TOGG Sedan, ABD’nin Las Vegas şehrinde 5 Ocak'ta düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı'nda (CES), ilk kez uluslararası düzeyde görücüye çıkmıştı.

Fikri ve sınai mülkiyetinin yüzde 100'ü Türkiye’ye ait olan TOGG'un; küresel düzeyde rekabet eden bir marka olacağı ve Türk mobilite ekosisteminin çekirdeğini oluşturacağı düşünülüyor.