Türkiye’nin yeni nesil teknoloji şirketleri arasında yer alan Pnetworks, dünyanın en önemli teknoloji fuarlarından biri olan Mobile World Congress’e katılarak, kendi üretimi olan ağ ürünlerini sergiledi. Dünyaca ünlü rakiplerine meydan okuyacak kalite ve teknolojiye sahip ürünleriyle Pnetworks, MWC’de küresel iş bağlantıları kurmak adına önemli görüşmelerde de bulundu.

Ağ teknolojileri ve ağ güvenliğinin yanı sıra enerji ve sistem ürünleriyle 2019’dan bu yana Türkiye pazarında faaliyet gösteren Pnetworks, yerli üretim çözümlerini sergilemek üzere dünyanın en önemli teknoloji etkinliklerinden biri olan Mobil Dünya Kongresi’ne (MWC) katıldı.

Her yıl İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenen teknoloji etkinliğinde, farklı alanlardan teknoloji şirketleri boy gösteriyor. Bu sene 27 Şubat-2 Mart tarihlerinde düzenlenen MWC, ürün ve teknoloji tanıtımlarının yanı sıra, sektör liderleri ve farklı alanlardan iş profesyonellerini de buluşturdu.

Yerli üretim Switch, Wi-Fi ve SDWAN ürünleri sergilendi

Bu yıl ilk kez MWC’de yer alan Pnetworks, 5 numaralı holdeki standında misafirlerini ağırladı. Dünyanın dört bir yanından fuara katılan sektör profesyonellerine, Pnetworks’ün Türkiye pazarında önemli bir konum elde ederek başarısını kanıtlayan, kendi üretimi olan Switch, Wi-Fi ve SDWAN ürünleri tanıtıldı.

“Pnetworks’ün ürünlerindeki yüksek kaliteyi dünyaya sergiledik”

MWC Barcelona’ya katılımları hakkında bilgi veren Pnetworks Genel Müdürü Ömer Ragıp Özkan, “Mobil Dünya Kongresi’ne katılmak, bizim için küresel müşterilerle buluşmak adına önemli bir adım oldu. Bu katılım bizim için, Avrupa’da Pnetworks markasını ve ürünlerini tanıtmak adına önemli bir fırsat oldu. Ayrıca fuara katılarak, Pnetworks’ün Türkiye teknoloji sektöründeki konumunu ve ürünlerindeki yüksek kaliteyi gösterme şansına sahip olduk. Önümüzdeki dönemde meyvelerini verecek değerli görüşmelerde bulunduk.” açıklamasında bulundu.

Elon Musk Ukrayna'nın Kırım saldırısını neden engelledi? Elon Musk Ukrayna'nın Kırım saldırısını neden engelledi?

Özkan, ayrıca MWC Barcelona’ya katılımlarının; Asya ve Afrika ağının yanı sıra Avrupa ağında da partnerler bulmak, iş ağını genişletmek ve ürünlerini Avrupa bölgesinde tanıtmak açısından önemli bir fırsat oluşturduğunu da söyledi.