Milli Kurumsal Kaynak Yönetim Sistemi KOVAN tanıtıldı

Türk savunma sanayiinin güvenlik güçlerine hizmetleri her alanda devam ediyor.

Geliştirdiği birçok sistem ve yazılımla Türk Silahlı Kuvvetleri’ne hizmet veren HAVELSAN, son olarak Milli Kurumsal Kaynak Yönetim Sistemi KOVAN’ı tanıttı.

HAVELSAN tanıtım sunumunu Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’na (TSKGV) yaptı.

Tanıtımın gerçekleştirildiği toplantıyı Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) duyurdu.

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, “Şirketimiz HAVELSAN tarafından Vakfımıza “Milli Kurumsal Kaynak Yönetim Sistemi KOVAN”ın tanıtımı yapılmıştır. Bu ürün ile ülkemizin önemli bir ihtiyacı yerli ve milli imkânlarla karşılanmış olacaktır. Özverili çalışmaları için HAVELSAN ailesine teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verildi.

Milli Kurumsal Kaynak Yönetim Sistemi KOVAN

HAVELSAN KOVAN kamu kurumları, askerî kurumlar ve özel sektör için geliştirilen kurum içi iş süreçlerinin bütünleşik bir sistem altında güvenilir, kolay ve izlenebilir olarak sağlandığı Yeni Nesil Etkin Yönetim Sistemi olarak biliniyor.

Değişen ihtiyaç ve tehditler karşısında KOVAN, Kurumsal Kaynak Yönetimi özelliklerini sağlamakla birlikte mevzuat uyumlu, süreç odaklı, bulut tabanlı, platform bağımsız ve standart entegrasyon sunan Görev Kritik, Bütünleşik, Bilişim Platformu olarak ön plana çıkıyor.

Editör : SavunmaTR Haber Merkezi

Buy JNews Buy JNews Buy JNews
REKLAM

Benzer Haberler

Hoşgeldiniz

Aşağıdaki hesabınıza giriş yapın

Şifrenizi Sıfırlayın

Şifrenizi sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi giriniz.