Çin Sincan Askeri Komutanlığı yeni sistemler ediniyor

Çin Halk Kurtuluş Ordusu (HKO) Sincan Askeri Komutanlığı, silahlı kuvvetlerin en modern hava savunma sistemlerinden olan HQ-17A hava savunma füze sistemi ile PHL-II 122 mm kundağı motorlu ÇNRA (çok namlulu roketatar) sistemini envanterine katıyor.

Global Times sitesinde yer alan haberde Sincan Askeri Komutanlığına yeni katılan sistemlere dair bilgilere yer verildi. Bahsi geçen hava savunma ve topçu roketi sistemleri, HKO Sincan Askeri Komutanlığına teslimi gerçekleşen beşinci ve altıncı set yeni ekipmanlar olarak ifade ediliyor.

(function(d,e,f){var g=e.createElement(“script”);g.type=”text/javascript”,g.src=”https://savunmatr-com.cdn.vidyome.com/vme/builds/get.js”,g.asyc=!0,g.setAttribute(“id”,`vme-data-${f}`),g.setAttribute(“video-id”,`${f}`),g.onload=function(){d.VME.create(f)},e.getElementById(`vme-sc-${f}`).parentNode.insertBefore(g,e.getElementById(`vme-sc-${f}`).nextSibling)})(this,document,”mA7hspRe6Ia”);

Çin CCTV Askeri Kanalının (央视军事- yāngshì jūnshì) internet sitesinde yapılan video paylaşımında tatbikata ilişkin görüntülere yer verildi. 

Editör : SavunmaTR Haber Merkezi

Buy JNews Buy JNews Buy JNews
REKLAM

Benzer Haberler

Hoşgeldiniz

Aşağıdaki hesabınıza giriş yapın

Şifrenizi Sıfırlayın

Şifrenizi sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi giriniz.