HAVELSAN ile OSTİM Teknik Üniversitesi arasında iş birliği

Türk savunma şirketleri, üniversiteler ile yapılan iş birliklerini bir yenisini daha ekledi.

HAVELSAN KOVAN Akademi için ilk iş birliği anlaşması, HAVELSAN ile OSTİM Teknik Üniversitesi arasında imzalandı.

Yapılan protokol kapsamında HAVELSAN KOVAN Akademi ile OSTİM Teknik Üniversitesi öğrencileri, yeni nesil iş yönetimi alanındaki teknolojileri eğitim hayatında öğrenme ve mühendislik yeteneklerini geliştirme fırsatı bulacak.

İmza töreninde konuşan HAVELSAN Genel Müdürü  Dr. Mehmet Akif NACAR, “HAVELSAN KOVAN Akademi’de sertifikasyon eğitimleri verilmesini ve yerli veri tabanımızla tüm kurumlarımızın işlemlerini gerçekleştirmesini istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

OSTİM Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat YÜLEK ise, “Göz bebeği kurumumuz HAVELSAN ile birçok alanda iş birliği yapmak istiyoruz.” dedi.

HAVELSAN KOVAN

HAVELSAN KOVAN kamu kurumları, askeri kurumlar ve özel sektör için geliştirilen kurum içi iş süreçlerinin bütünleşik bir sistem altında güvenilir, kolay ve izlenebilir olarak sağlandığı Yeni Nesil Etkin Yönetim Sistemi olarak biliniyor.

Değişen ihtiyaç ve tehditler karşısında KOVAN, Kurumsal Kaynak Yönetimi özelliklerini sağlamakla birlikte mevzuat uyumlu, süreç odaklı, bulut tabanlı, platform bağımsız ve standart entegrasyon sunan Görev Kritik, Bütünleşik, Bilişim Platform olarak öne çıkıyor.

HAVELSAN KOVAN Teknoloji Kampı, Türkiye’nin dijital dönüşümünde İş Süreçleri Mühendisliği alanında görev alacak gençlerin kariyer gelişimine katkı sunmayı hedefliyor.

Editör : SavunmaTR Haber Merkezi

Buy JNews Buy JNews Buy JNews
REKLAM

Benzer Haberler

Hoşgeldiniz

Aşağıdaki hesabınıza giriş yapın

Şifrenizi Sıfırlayın

Şifrenizi sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi giriniz.