PAVO Alliance programı hayata geçti

Pavo Group, güvenlikte yeni bir çağın kapılarını açıyor

İleri teknoloji sağlayıcısı PAVO Group, savunma, havacılık, haberleşme ve bilgi güvenliği sektörlerinde liderliğini perçinleyerek yeni bir döneme imza atıyor. Türkiye merkezli küresel şirket, 20 yılı aşkın tecrübesini ve sektörel uzmanlığını bir araya getirerek Entegre Güvenlik Sistemleri üzerinden PAVO Alliance adlı yeni partnerlik programını başlatıyor.

PAVO Alliance, güvenlik standartlarını yeniden tanımlamayı hedefleyen bir girişim olarak öne çıkıyor. PAVO Group, partnerleriyle iş birliği içinde, inovasyon, küresel etki ve iş birliği sinerjisi ile dönüşüm yaratmayı amaçlıyor. Savunma endüstrisinin küresel ölçekte geleceğini şekillendirmek isteyen girişimlere olanak tanıyan bu program, PAVO Group’un genişleyen etki alanına da katkı sağlayacak.

DSC01043

PAVO Group Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Özer, PAVO Alliance ile vizyoner teknoloji sağlayıcılarını çığır açan bir serüvene davet etti. Özer, “PAVO Alliance, iş birliği aracılığıyla ortaklarına değerini yükseltme fırsatı sunuyor. İnovasyon, küresel etki ve iş birliği sinerjisiyle, savunma endüstrisinin evriminde öncü olma ve küresel çapta olumlu bir etki bırakma gücü kazandırıyoruz” dedi.

PAVO Alliance, Entegre Güvenlik Sistemleri ekosistemine uygun ürün ve hizmetlere sahip yurt içi ve yurt dışı teknoloji geliştiricilerini bir araya getirerek kapsamlı bir iş ortaklığı ağı oluşturmayı hedefliyor. PAVO Group’un lider konumundaki teknolojik yetenekleri, tesis güvenliği, sınır güvenliği, kritik altyapı güvenliği sağlama anlamında yüksek teknoloji çözümlerini içeren Entegre Güvenlik Sistemleri ile güvenlik sektörünün geleceğini şekillendirme misyonu taşıyor.

PAVO Alliance ile bir araya gelen iş ortakları, güvenlik standartlarını yeniden tanımlayacak inovasyon ve çözümlerle savunma endüstrisinin evrimine öncülük edecek. PAVO Group, bu partnerlik programı aracılığıyla sektöre değer katan projelere imza atmaya devam ederken, global çapta etkisini daha da genişleterek Entegre Güvenlik Sistemleri alanında yeni bir çağın kapılarını aralayacak.

Editör : SavunmaTR Haber Merkezi

Buy JNews Buy JNews Buy JNews
REKLAM

Benzer Haberler

Hoşgeldiniz

Aşağıdaki hesabınıza giriş yapın

Şifrenizi Sıfırlayın

Şifrenizi sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi giriniz.