SAHA EXPO, Hibrit olarak gerçekleştirilecek

Dünyanın ilk Sanal Savunma ve Havacılık Sanayi Fuarı SAHA EXPO 15 Kasım 2021-15 Şubat 2022 tarihleri arasında 3 Boyutlu olarak gerçekleştirilecek.

40.000 m2 alanda düzenlenecek SAHA EXPO’ya uluslararası birçok firma katılacak. Türkiye’nin yerli ve milli savunma gücü dünyaya açılacağı SAHA EXPO, sektör sanayicileri, teknoloji geliştiricileri ve ürün almak isteyen yerli, yabancı alım heyetlerine 10-13 Kasım 2021 tarihleri arasında ev sahipliği yapacak.

İkincisi bu yıl, 10-13 Kasım 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek SAHA EXPO Fiziki Fuarından hemen sonra 15 Kasım 2021’de başlayacak olan SAHA EXPO Sanal Fuarı’nda katılımcılar ürünleri 3 boyutlu olarak 7/24 izleme imkanını bulacak. SAHA EXPO Sanal Fuarında katılımcılar, farklı ülkelerden yüzlerce alım heyeti ile sanal ortamda B2B/B2G görüşmeler yapabilecek.

2018’e göre 5 kat daha büyük alanda gerçekleştirilecek, SAHA EXPO’ya, Avrupa, Amerika, Asya, Afrika ve Ortadoğu başta olmak üzere dünyanın birçok bölgesinden profesyonel ziyaretçiler ve alım heyetleri gelecek. Fuarda Türk Savunma Sanayiinin daha önce hiçbir yerde tanıtılmayan yerli ve milli ürünleri ziyaretçilerin ilgisine sunulacak. 

Dünyanın birçok ülkesinden profesyonel ziyaretçileri ve alım heyetlerini ağırlayacak SAHA EXPO 2021’de Covid-19 tedbirleri en üst düzeyde uygulanacak.

Editör : SavunmaTR Haber Merkezi

Buy JNews Buy JNews Buy JNews
REKLAM

Benzer Haberler

Hoşgeldiniz

Aşağıdaki hesabınıza giriş yapın

Şifrenizi Sıfırlayın

Şifrenizi sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi giriniz.