SAHA EXPO tüm hızıyla devam ediyor

[wpcc-iframe src=”https://open.spotify.com/embed-podcast/episode/2HIRIuasKLat4d85YKvzX3″ width=”100%” frameborder=”no” height=”152″ scrolling=”no” allowtransparency=”true” allow=”encrypted-media”]

Türkiye’nin ilk sanal savunma sanayii fuarı SAHA EXPO, 9 Kasım 2020 tarihinden itibaren sanal ortama geçiş yapmıştı. Fuar 9 Nisan 2021’e kadar devam edecek.

SAHA EXPO 2020 yılının Türkiye’deki en büyük savunma ve havacılık etkinliği olmakla birlikte katılımcılarına yeni ortaklarla tanışma ve yeni ticari ilişkiler kurma fırsatı sunuyor. SAHA EXPO, İstanbul Sergi Merkezi’nde yer alıyor.

SAHA EXPO 2020 savunma ve havacılık fuarı Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ise ikinci büyük havacılık kümelenmesi tarafından organize edildi. Katılımcıların arasında Milli Savunma Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yer alıyor.

Mekanik ve teknik endüstrilerinde yer alan ve dünyanın her yerindeki silahlı kuvvetler için silah, mühimmat, füze, alet ve ekipman tedarik eden global şirketler SAHA EXPO 2020’de yer alacak.

SAHA EXPO 2020 fuarı yüksek teknoloji üreticisi, savunma ve havacılık sektörlerinde sistem geliştiricisi ve tasarımcısı olan katılımcıların, Türkiye’de ve dünyada faaliyet gösteren temsilciler ve tedarikçiler ile bir araya gelmesini sağlıyor.

Kamu ve özel kuruluş temsilcileri ile Türkiye’den ve dünyanın her yerinden tedarikçilerin davetli olduğu SAHA EXPO 2020, çok sayıda ulusal ve uluslararası stratejik iş birliği için ortak bir platform olacak.

SAHA EXPO fuarına https://sanalfuar.sahaexpo.com/ linkinden ulaşabilir.

Editör : SavunmaTR Haber Merkezi

Buy JNews Buy JNews Buy JNews
REKLAM

Benzer Haberler

Hoşgeldiniz

Aşağıdaki hesabınıza giriş yapın

Şifrenizi Sıfırlayın

Şifrenizi sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi giriniz.