SAHA İstanbul’a “En İyi İşbirliği Yapılan Kuruluş” ödülü

Gaziantep’in Yıldızları Ödül Töreni, Türkiye’nin sanayii alanında faaliyet gösteren firmalarının katılımıyla gerçekleşti.

Türkiye’nin ilk bindeki büyük sanayii kuruluşları arasında yer alan, başarılarıyla Gaziantep ve Türkiye’nin üretimine, ihracatına ve istihdamına katkı sunan firmaların ödüllendirildiği törene SAHA İstanbul da katıldı.

Gaziantep Sanayi Odası’nın “Verimlilik ve Yeşil Gelecek” ana teması ile düzenlediği Gaziantep’in Yıldızları Ödül Töreni’nde SAHA İstanbul  “En İyi İşbirliği Yapılan Kuruluş” ödülüne layık görüldü. 

SAHA İstanbul resmi Instagram hesabından yapılan paylaşımda, “Gaziantep Sanayi Odası’nın ‘Verimlilik ve Yeşil Gelecek’ ana teması ile düzenlediği, Türkiye’nin ilk 1000 büyük sanayi kuruluşu arasında yer alan, başarılarıyla Gaziantep ve ülkemizin üretimine, ihracatına ve istihdamına katkı sunan firmaların ödüllendirildiği Gaziantep’in Yıldızları Ödül Töreni’ne katıldık. SAHA İstanbul’a ‘En İyi İşbirliği Yapılan Kuruluş’ ödülü takdim edildi. Gururla aldık. Ödül alan tüm firmalarımızı tebrik ediyor, bu başarının ve SAHA İstanbul-GSO işbirliğinin artarak devam etmesini diliyoruz.” ifadelerine yer verildi.

 “En İyi İşbirliği Yapılan Kuruluş” ödülü SAHA İstanbul adına Genel Sekreter İlhami Keleş’e takdim edildi.

Editör : SavunmaTR Haber Merkezi

Buy JNews Buy JNews Buy JNews
REKLAM

Benzer Haberler

Hoşgeldiniz

Aşağıdaki hesabınıza giriş yapın

Şifrenizi Sıfırlayın

Şifrenizi sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi giriniz.