"Avrasya Arge, İnovasyon&Teknoloji Zirve ve Sergisi" başladı

Yerli teknoloji, Ar-Ge ve inovasyona kafa yoran liderlerin yeni fikir ve çözümler sunacağı programlar hız kesmeden devam ediyor.

  •  “Stratejik Güç Birlikleri: Girişimcilikte Bölgesel ve Küresel Ortak Akıl”
  •  “Hava Savunma Sistemlerinde Temel Kavramlar, Ar-Ge ve Teknoloji Geliştirme Süreçleri”
  • “Enerji ve Geleceğe Küresel Bakış”
  • “Arge İnovasyon Ekosisteminde Yenilikler”
  • “Sürdürülebilir Gıda Arzı: Tarımda Yenilikçi Teknolojiler”

“Stratejik Güç Birlikleri: Girişimcilikte Bölgesel ve Küresel Ortak Akıl” konulu ilk oturum  T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih KAÇIR başkanlığında başlayacak. Oturuma TVF Genel Müdürü Arda ERMUT, Getir Kurucu Ortağı Tuncay TÜTEK, Kalyon Holding Yönetim Kurulu Üyesi  Mehmet KALYONCU konuşmacı olarak katılacak.

Programın ikinci oturumu “Hava Savunma Sistemlerinde Temel Kavramlar, Ar-Ge ve Teknoloji Geliştirme Süreçleri” başlığıyla düzenlenecek. Saat 14:30 – 15:45 arası düzenlenecek olan ve Savunma Sanayii Başkan Yardımcısı Faruk Yiğit’in başkanlık edeceği oturuma ASELSAN Genel Müdürü Haluk Görgün, Roketsan Genel Müdürü Murat İkinci ve TÜBİTAK SAGE Genel Müdürü Gürcan Okumuş konuşmacı olarak katılacak. 

Üçüncü oturuma Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Abdullah Tancan ve dördüncü oturuma TÜBİTAK Bilgem Başkanı Ali Görçin konuşmacı olarak katılacakken son oturum Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ başkanlığında,  Antalya Teknokent Genel Müdürü Dr. İbrahim Yavuz, İMTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Şamil Tahmaz ve DOKTAR Kurucu Ortağı Tanzer Bilgen’in katılımıyla gerçekleşecek.

Buy JNews Buy JNews Buy JNews
REKLAM

3 Haziran’da sona erecek olan ve çok sayıda oturumun gerçekleşeceği zirvedeki tüm etkinliklere “Avrasya Arge, İnovasyon&Teknoloji Zirve ve Sergisi” üzerinden ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Editör : SavunmaTR Haber Merkezi

Benzer Haberler

Hoşgeldiniz

Aşağıdaki hesabınıza giriş yapın

Şifrenizi Sıfırlayın

Şifrenizi sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi giriniz.