Milli Savunma Üniversitesi’nden lisansüstü öğrenci alımı

Milli Savunma Üniversitesi, harp tarihi, istihbarat çalışmaları, stratejik iletişim, uluslararası ilişkiler ve bölgesel çalışmalar gibi birçok programa yönelik yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin alımına ilişkin ilan yayınladı.

Tezli/tezsiz lisansüstü programlara yönelik eğitim faaliyetleri üniversite bünyesindeki Atatürk Stratejik Araştırmalar Enstitüsü Müdürlüğü, Alparslan Savunma Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü, Barbaros Deniz Bilimleri ve Mühendisliği Enstitüsü ile Hezârfen Havacılık ve Uzay Teknolojileri Enstitüsü’nde gerçekleştirilecek.

Milli Savunma Üniversitesi resmî Twitter hesabı üzerinden alıma yönelik, “MSÜ Araştırma Enstitüleri için 2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı Güz Döneminde lisansüstü programlara öğrenci alınacaktır.” şeklinde bir duyuru yayınladı.

Milli Savunma Üniversitesi bünyesindeki enstitülere yönelik yüksek lisans ve doktora başvuruları 17 Mayıs-04 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirecek.

Detaylı bilgiler için Milli Savunma Üniversitesi’nin https://msu.edu.tr/sayfadetay.aspx?SayfaId=1660&ParentMenuId=3 sayfası ziyaret edilebilir.

Editör : SavunmaTR Haber Merkezi

Buy JNews Buy JNews Buy JNews
REKLAM

Benzer Haberler

Hoşgeldiniz

Aşağıdaki hesabınıza giriş yapın

Şifrenizi Sıfırlayın

Şifrenizi sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi giriniz.