Savunma Teknoloji Günleri (STG’21) başladı

SavunmaTR’nin de sponsorluğuyla gerçekleştirilen, üniversite öğrencileri ve savunma sanayii şirketlerini bir araya getiren, SAVTEK’İN düzenlediği STG’21 etkinliği bugün başladı.

Pandemi sürecinden dolayı bu yıl online olarak gerçekleşen ve Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir gibi kıymetli davetlilerin olduğu STG’21 etkinliği heyecanla devam ediyor.

ASELSAN, FNSS, TEİ, ROKETSAN gibi öncü savunma sanayii şirketlerinden yetkililerin de konuk olacağı online etkinlikler İTÜ SAVTEK’in resmi YouTube hesabı üzerinden canlı yayınlanacak.

Her sene yapılan ve bu yıl da online olarak gerçekleştirilen bu etkinlikle ilgili İTÜ SAVTEK’in resmi YouTube hesabında “Her sene olduğu gibi bu sene de savunma sanayii şirketlerini üniversite ile buluşturuyoruz. Sektörün gerçekleştirme etkinliklerinden ‘SAVUNMA TEKNOLOJİLERİ GÜNLERİ 2021’ bu sene katılımcısıyla çevrimiçi platformda buluşuyor. 3 gün sürecek etkinliğimizde yayın yerleşkelerinden canlı yayınlar yapacağız, bazen de online katılımlar ile sektöre gireceğiz. Ziyaret listesi ve zaman çizelgesi için internet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.” açıklamasına yer verildi.

ASELSAN, FNSS, TEİ, ROKETSAN, PAVOTEK gibi savunma sanayiinin öncü şirket yetkililerinin de katılacağı etkinlik 26 Mart 19.00’a kadar sürecek.

Editör : SavunmaTR Haber Merkezi

Buy JNews Buy JNews Buy JNews
REKLAM

Benzer Haberler

Hoşgeldiniz

Aşağıdaki hesabınıza giriş yapın

Şifrenizi Sıfırlayın

Şifrenizi sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi giriniz.